Fundacja Przypominajka

Jak pachnie wagina Gwyneth Paltrow?

Jeśli naprawdę chcecie wiedzieć jest na to szansa. Była dziewczyna Brada Pitta  wypuściła na rynek świecę zapachową o takim właśnie tytule ”Pachnie jak moja wagina” podobno na tym wyjątkowość tego produktu się kończy. Ale każdy może ocenić to sam. Gwyneth Paltrow znana jest z tego że na swoim portalu sprzedażowym ma bogaty asortyment produktów,  których prawdopodobnie nikt nigdy nie będzie potrzebował ale każdy może wydać na nie fortunę ot tak dla przyjemności. Według znanego powiedzenia „A kto bogatemu zabroni”?

Gwiazdy też uwielbiają świece zapachowe

Wszyscy lubimy śledzić wybory modowe i  designerskie  gwiazd. Cóż my maluczcy nie możemy sobie zwykle pozwolić na buty, które nosi Beyonce czy dywan, który właśnie zakupiła Blake Lively, ale możemy zadbać  o to aby pachniało u nas w domu np. tak jak podczas przygotowań do ślubu u Meghan Markle lub w garderobie Rihanny przed koncertem.  Gwiazdy lubią luksus, a piękny zapach unoszący się w powietrzu  jest częścią  ich komfortu 

Dobra wiadomość jest taka, że My też możemy zadbać o wyjątkowość swojej strefy relaksu , otulając się  podobnym zapachem  jaki unosi się w rezydencjach celebrytów.

Jakie zapachy witają gości w domach sław?

Oto kilka przykładów:

 • Meghan Markle – zapach figi. Na zdjęciach jej instagrama powtarza się świeca roztaczająca figową woń. Figa podobno towarzyszyła byłej księżnej w czasie przygotowań do ślubu (Diptyque Figuier)
 • Taylor Swift –  zapach bambusa, skóry i piżma. Wyjątkową mieszankę składników,  piosenkarka ujawniła w quzie 73 pytań dla amerykańskiej edycji Vogue. (Tree House by Byredo)
 • Britney Spears – zapach zmieszanych nut pomarańczy, jaśminu, werbeny i schłodzonego melona  jak donosi US Magazine (Salt Box by Tobi Tobin)
 • Beyonce – zapach wanilii . Queen B zwierzyła się na łamach In Style, że uwielbia ciepłe słodkie zapachy, a świece zapachowe pali zawsze i wszędzie  gdzie tylko może (Diptyque vanille)
 • Rihanna – mahoniowo-drzewny zapach odkryty przez słynną Kreolkę  w czasie trasy koncertowej Diamonds w 2013 roku   (Black Forest Soy Candle by Archipelago
 • Blake Lively – dymny skórzany zapach. Jak donosi MyDomaine aktorka ceni sobie bardzo spersonalizowane świece ze stworzonymi specjalnie dla niej etykietami  (Santal 26 by Le Labo)
 • Jennifer Aniston – zapach płonącej róży, który ponoć unosi się w całym jej domu do czego przyznała się na łamach magazynu The People (Burning Rose byByredo)
 • Kate Hudson – zapach kwiatów pomarańczy uznała za najbardziej pasujący do jej osobowości i pozostaje mu wierna
 • Reese Witherspoon – zmieszane nuty gardenii, kwiatów pomarańczy i drzewa sandałowego  (Georgian by Tobi Tobin)
 • Ellen Degeneres – gruszka, brzoskwinia i świeżo ścięta trawa zaklęte w jeden magiczny zapach (Petit Cherieby Annick Goutal)
 • Kerry Washington – zapach trzaskającego drewna w kominku (Diptyque, Feu de Bois) 

Trzeba przyznać, że przynajmniej kilka wymienionych zapachów zasługuje na miano ekscentrycznych. Cóż, przecież to cecha wpisany w styl życia gwiazdy. Niektórym może nie starczyć wyobraźni żeby choćby w przybliżeniu określić jak może pachnieć płonąca róża, ale już zapach trzaskającego w kominku drewna wydaje się być bliski każdemu kto choć raz spędził ferie zimowe w Zakopanym, (nie mylmy go jednak z zapachem smogu).